Restoran Adisyon - Otomasyon Sistemi ve
Qr Kod Sipariş Sistemi

Restoran otomasyon sistemleri, işletmelerin işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapmasına ve müşteri memnuniyetini arttırmalarına olanak sağlar. Bu hizmet sayesinde ürün siparişi, siparişlerin servis edilmesi, adisyon işlemleri vb. gibi işlemler kolay ve sistematik bir şekilde ilerler.

Kullanımı kolay olan bu sistemler işletmelerin verimliliğini arttırır ve oluşabilecek karmaşıklıkları önleyerek zamandan tasarruf etmelerini sağlar. İşletmelerin yapısına ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilerek ihtiyaca uygun çözümler sunar.

Restoran Adisyon Takip, Otomasyon ve QR Kod Online Sipariş Sistemi
about

Qr kod sipariş sistemi sayesinde müşteriler akıllı telefonlarının kamerası ile qr kodu okutarak menüye erişebilir. Bu sayede müşteriler menü için garsonun gelmesini beklemek zorunda kalmayacaktır. Ayrıca müşteriler menüye temassız erişeceğinden daha hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

Ödeme işlemleri de bu sistem üzerinden olacağından ödeme için süre kaybedilmez ve müşteri deneyimi en üst seviyeye taşınmış olur. Ayrıca menüye birden fazla dil seçeneği ekleyebilirsiniz ve menü içeriğinizde kağıt israfı olmadan kolayca güncelleme yapabilirsiniz.

Restoran Otomasyonumuz Hakkında Merak Edilenler

Hızlı, güvenilir ve sistematiktir. Yapılan işlemlerin kontrolü kolaylaşır. Yoğun saatlerde oluşabilecek insan hatalarının önüne geçilmiş olur. Pek çok iş aynı anda yönetilebilir.

Hakkımızda

Bizimle iletişime geçin merak ettiklerinizi cevaplayalım.

Destek Hattımız +90(532)433.88.23

Mail'e Gönderin

Bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz